Publiczne Gimnazjum nr 3

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

sport ferie             

       1 czerwca obchodziliśmy Międzynarodowym Dzień Dziecka.

W tym uroczystym dniu na naszych uczniów czekało mnóstwo ciekawych atrakcji. Młodzież miała możliwość wzięcia udziału w międzyklasowych rozgrywkach sportowych, w trakcie których rozegrany został mecz piłki siatkowej oraz mecz piłki koszykowej. Uczniowie uczestniczyli również w konkursie rzutów osobistych i zmaganiach sportowych „Mistrz żonglerki”.

        Po zakończeniu zaciętej rywalizacji, odbył się Festiwal Piosenki, przygotowany przez uczniów naszej szkoły, który dostarczył nam wiele pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń. 

        Podczas spotkań z wychowawcą, młodzież wzięła udział w grach i zabawach integracyjnych, w warsztatach kulinarnych oraz w klasowej debacie dotyczącej Praw Dziecka. Uczniowie przygotowali również „wesołą lekcję” dla swoich rówieśników z klasy, a także wykonali wystawę prac poświeconą lekturze pt. "Mały Książe".

                                                                         

buzka

 

 

 

Flaga Hiszpania

 

  Klasa hiszpańska

 

 

 

kalendarz2016 2017

 

 

  

librus

 

 

 

lpp

 

 

pah

 

 

 

ibe

 

 

 

szkola przyjazna1