Publiczne Gimnazjum nr 3

im. Izabeli Branickiej w Białymstoku

 

pozalekcyjne klipart

 

 

Wykaz zajęć pozalekcyjnych w II semestrze

w roku szkolnym 2016/2017

 

 

Zajęcia wyrównawcze
Matematyka klasy II
A. Zambrzycka Środa 14.50 – 15.35
Matematyka klasy III J. Paszkowski Poniedziałki 14.40 - 15.35
Matematyka klasy I I. Gałaszewicz Wtorek 15.35 - 16.20
Chemia E. Siemieniuk

Wtorek 14.40 – 15.30

(co 2 tygodnie)

Fizyka M. Zdrajkowska

Środa 14.40 – 15.30

Język polski Ib, If,IIa D. Burel  Poniedziałek 14.45 - 16.15
Język polski klasy Ic i II b M. Ostrowska Poniedziałek 14.45 - 15.30
Język polski klasy Ia, Id, IIId M. Jamiołkowska

Poniedziałki 14.45 - 15.30

(uczniowie umawiają się indywidualnie)

Język angielski dla klas I i II 

D. Miastkowska

Poniedziałek 14.50 - 15.35

Język francuski M. Olszewska

Wtorek 15.35 - 16.20

(co drugi tydzień)

Język hiszpański A. Sadowska

Sobota 9.30 - 11.00

(co 2 tygodnie)

Język rosyjski I. Konopka Środa 14.50 - 15.35
Przygotowanie do egzaminu
Język polski klasa IIId, IIIe M. Jamiołkowska

Wtorek 14.45 – 15.30

(co 2 tygodnie)

Język polski klasa III b D. Burel Czwartek 14.45 – 16.15
Historia i WOS
B. Sulewska Poniedziałek 14.45 – 15.30
Geografia i Konkurs Geograficzny
H. Franczyk Środa 14.50 – 15.35
Język rosyjski i Konkurs J. Rosyjskiego
I. Konopka Czwartek 14.45 – 15.30
Język hiszpański i Konkurs J. Hiszpańskiego
M. Janusz

Sobota 10.00 -12.00

(w zależności od możliwości uczniów)

Konsultacje/koła zainteresowań
Chór szkolny L. Czyżewska Piątek 14.45 - 15.35
Klub modelarski J. Górak Poniedziałek 14.45 – 16.15
Koło biologiczne U. Bołtryk Środa 14.40 – 16.00
Koło historyczne M. Pura-Urbańska Piątek 14.40 – 15.40
Koło kulinarne B. Rybnik Czwartek od 14.50
Koło matematyczne klasy II
A. Zambrzycka
Piątek 14.50 - 15.35
Koło matematyczne klasy III A. Zambrzycka Czwartek 14.50 - 15.35
Koło matematyczne
I. Gałaszewicz Piątek 14.45 – 15.30
Koło matematyczne J. Paszkowski Czwartek 14.40 - 15.35
Koło języka rosyjskiego I. Konopka Wtorek 15.35 - 16.15
Koło plastyczne E. Walecka
Piątek 14.40
Koło szachowe K. Bernacki Poniedziałek 14.40 – 16.00
Przygotowanie do konkursu z j. angielskiego A. Borko Wtorek 14.50 - 15.35
Koło z języka angielskiego A. Borko Poniedziałek 14.40 – 15.40
"Odyseja Umysłów"
I. Jarocka, M.Zdrajkowska
Wtorek 14.40 – 15.40
Przygotowanie do konkursu z języka polskiego M. Ostrowska
Czwartek 14.45 – 15.30
Koło Miłośników Literatury M. Ostrowska

Czwartek 14.45- 15.30

(raz w miesiącu)

Przygotowaniedo konkursu z języka niemieckiego M. Naczas-Filonik Środa 14.50 – 15.35
Zajęcia z języka angielskiego
M. Małaszkiewicz Piątek 14.50 – 15.35
Przygotowanie do konkursu z j. hiszpańskiego D. Parra Wtorek 14.50.- 15.35
Przygotowanie do konkursu z j. hiszpańskiego
A. Sadowska

Sobota  9.30 - 11.00

(co 2 tygodnie)

Koło chemiczne
E. Siemieniuk

Wtorek 13.50 – 15.35

(co 2 tygodnie)

Koło fizyczne - zajęcia do konkursu z fizyki

M. Zdrajkowska

Poniedziałek 14.40 – 15.35

Zajęcia przygotowujące do konkursów recytatorskich D.Burel Poniedziałek 15.35 - 16.20
Przygotowanie do konkursu z języka polskiego M. Jamiołkowska

Poniedziałek 15.30 - 16.15

Przygotowanie do konkursu z j. francuskiego M. Olszewska

Poniedziałek 15.20 - 16.00

(co drugi tydzień)

Zajęcia informatyczne T. Rutkowski Wtorek 15.30 - 16.15
Konsultacje klasa II c - religia prawosławna A. Litwiniuk Piątek 12.00 - 12.45
Konsultacje wg potrzeb - religia katolicka  A. Walendziuk  Piątek 14.40 - 15.15
Zajęcia sportowe
Zajęcia rekreacyjne w siłowni szkolnej
M. Antoniak Środa 14.40 – 15.40
Zajęcia sportowe M. Waszczuk Czwartek 14.40 – 15.35
Piłka nożna dziewcząt M. Piasecki Czwartek 14.45 - 15.30
Zajęcia sportowe M. Mancewicz Wtorek 14.40-15.35
Szkolny Klub Wolontariusza

H. Kniżewska

M. Łazewska - Szuluk

Środa  14.45 – 15.30

 

Flaga Hiszpania

 

  Klasa hiszpańska

 

 

 

kalendarz2016 2017

 

 

  

librus

 

 

 

lpp

 

 

pah

 

 

 

ibe

 

 

 

szkola przyjazna1