Przeskocz do treści

Szczęśliwa rodzina dzięki Quantec

Rodzina jest nazywana przez socjologów podstawową komórką społeczną. To właśnie w niej dziecko poznaje normy społeczne i socjalizuje się pierwotnie. Pierwsze doświadczenia kształtują młodego człowieka na całe życie i ukierunkowują jego postrzeganie świata. Ważne, aby były one jak najbogatsze i jak najkorzystniejsze, staną się one kapitałem na dalsze dorosłe życie.

W pierwszych latach życia dom rodzinny jest najważniejszym miejscem na świecie. Intensywność więzi rodzinnych stanowi wielopłaszczyznowy układ, w którym dziecko stanowi punkt centralny, przedmiotem największych starań. W przypadku, gdy rodzice odrzucają dziecko i nie okazują mu dostatecznie dużo uczucia dziecko może czuć się nieszczęśliwe i zagrożone.

Tworzy się poczucie odrzucenia i nieszczęścia, dziecku brakuje pewności siebie. Quantec pomaga zniwelować te niedomagania i następuje znacząca poprawa zachowania, a dziecko staje się automatycznie szczęśliwsze i pogodniejsze. Dziecko łatwiej osiąga zamierzone cele, zarazem ma lepszy start w dorosłe życie.