Przeskocz do treści

Klinika dermatologiczna Soft Skin Dermaclinic

Klinika dermatologiczna Soft Skin Dermaclinic
Specjalizacja:
Wyciąg:

Soft Skin to klinika, której głównym celem jest niesienie pomocy związanej z dermatologią kliniczną i medycyną estetyczną, przy równoczesnej dbałości o zdrowie i dobrą kondycję pacjentów. Dermatologia kliniczna ma na celu leczenie i profilaktykę w zakresie schorzeń skóry(np. leczenie trądziku, AZS, ŁZS, łuszczycy i innych).

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.1

Medycyna estetyczna pozzwala na uzyskanie pięknej i jędrnej skóry, bez niedoskonałości, zmarszczek, przebarwień, pajączków i cellulitu. Innowacyjną usługą, którą można wykonać w SoftSkin jest bezbolesna depilacja laserowa, przy użyciu urządzenia Soprano ICE Platinum. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny, bez względu na typ włosów czy karnację, wydepilowanie jednej partii ciała tym urządzeniem zajmuje nie więcej niż 8-10 minut.

Zabiegi w klinice dermatologicznej Soft Skin Dermaclinic fot.2

Urządzenie to korzysta z technologii In-Motion™ czyli depilacji w ruchu. Zabieg ten z powodzeniem może być wykonywany u kobiet jak i mężczyzn i obejmować różne partie ciała. Ta metoda depilacji została przebadana klinicznie, dlatego spełnia wszelkie standardy jakości.

Soft Skin Dermaclinic

Strona WWW:
Ich Telefon:
512822207
Siedziba:
ul. Dąbrowskiego 32/1u 50-457 Wrocław
Nip:
7532154115
Regon:
021847160
  • Klinika dermatologiczna Soft Skin Dermaclinic
  • Klinika dermatologiczna Soft Skin Dermaclinic