Przeskocz do treści

MF Fizjoterapia – zabiegi rehabilitacyjne Wrocław

MF Fizjoterapia – zabiegi rehabilitacyjne Wrocław
Specjalizacja:
Wyciąg:

Jeśli szukasz we Wrocławiu miejsca, gdzie będziesz miał dostęp do doskonałego centrum rehabilitacyjnego oraz do wysokiej klasy specjalistów z takich dziedzin medycyny jak chociażby laryngologia, neurologia lub logopedia to przyjdź do naszej placówki. Nazywamy się MF Fizjoterapia i jesteśmy zlokalizowani przy ulicy Łagiewnickiej 12.

Znajdziesz u nas zabiegi rehabilitacyjne przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci. Dorośli mogą skorzystać między innymi z terapii manualnej, masażu czy treningu funkcjonalnego natomiast w stosunku do dzieci zostanie przeprowadzona diagnostyka i terapia wad postawy.

MF Fizjoterapia to również gabinety lekarskie, gdzie przyjmują swoich pacjentów doskonali fachowcy. Znajdziesz u nas na przykład pomoc ze strony lekarza laryngologa, który pomoże Ci w przypadku jeśli borykasz się z chorobami górnych dróg oddechowych i narządów zmysłu.

Laryngolog jest specjalistą z którego pomocy korzystamy bardzo często, a nierzadko wśród naszych pacjentów znajdują się najmłodsi, którzy w tym okresie swojego życia wymagają szczególnej opieki w tej sferze. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji to zadzwoń pod numer telefonu 530 015 693 lub odwiedź naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy!

MF Fizjoterapia

Ich Telefon:
717575923
Siedziba:
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Nip:
8851573556
Regon:
021176990
  • MF Fizjoterapia – zabiegi rehabilitacyjne Wrocław