MF Fizjoterapia – zabiegi rehabilitacyjne Wrocław

MF Fizjoterapia – zabiegi rehabilitacyjne Wrocław
Specjalizacja
Wyciąg

Jeśli szukasz we Wrocławiu miejsca, gdzie będziesz miał dostęp do doskonałego centrum rehabilitacyjnego oraz do wysokiej klasy specjalistów z takich dziedzin medycyny jak chociażby laryngologia, neurologia lub logopedia to przyjdź do naszej placówki. Nazywamy się MF Fizjoterapia i jesteśmy zlokalizowani przy ulicy Łagiewnickiej 12.

Znajdziesz u nas zabiegi rehabilitacyjne przeznaczone dla osób dorosłych i dzieci. Dorośli mogą skorzystać między innymi z terapii manualnej, masażu czy treningu funkcjonalnego natomiast w stosunku do dzieci zostanie przeprowadzona diagnostyka i terapia wad postawy.

MF Fizjoterapia to również gabinety lekarskie, gdzie przyjmują swoich pacjentów doskonali fachowcy. Znajdziesz u nas na przykład pomoc ze strony lekarza laryngologa, który pomoże Ci w przypadku jeśli borykasz się z chorobami górnych dróg oddechowych i narządów zmysłu.

Laryngolog jest specjalistą z którego pomocy korzystamy bardzo często, a nierzadko wśród naszych pacjentów znajdują się najmłodsi, którzy w tym okresie swojego życia wymagają szczególnej opieki w tej sferze. Jeśli chcesz uzyskać więcej szczegółowych informacji to zadzwoń pod numer telefonu 530 015 693 lub odwiedź naszą stronę internetową. Serdecznie zapraszamy!

MF Fizjoterapia

Ich Telefon
717575923
Siedziba
ul. Łagiewnicka 12 50-512 Wrocław
Nip
8851573556
Regon
021176990
  • MF Fizjoterapia – zabiegi rehabilitacyjne Wrocław