Młodzi Programiści.eu – wrocławska szkoła programowania dla dzieci

Młodzi Programiści.eu – wrocławska szkoła programowania dla dzieci
Specjalizacja
Wyciąg

szkoła programowania dla dzieci Wrocław

Młodzi Programiści to szkoła programowania dla dzieci, która uczy podstaw informatyki i programowania w wieku od 7 do 17 lat. Kursy stacjonarne są prowadzone we Wrocławiu, w pięknym i przytulnym otoczeniu gdzie dzieci uczą się w małych grupach z doświadczonymi instruktorami. Kursy online dostępne są dla dzieci w każdym wieku i są prowadzone przez doświadczonych nauczycieli w wygodnym i przyjaznym środowisku.

Kursy programowania w Młodych Programistach obejmują podstawy programowania w językach: Python, JavaScript, C# i HTML/CSS. Dzieci zdobywają wiedzę, która pozwoli im na tworzenie gier i aplikacji. Program Młodych Programistów uczy dzieci myślenia komputerowego, a także praktycznych umiejętności programowania. Kursy obejmują także tematy związane z udziałem w konkursach informatycznych, tworzeniem portfeli i stawiani się na rynku pracy.

Kursy programowania prowadzone są aż na dziesięciu poziomach zaawansowania. Pozwala to na odpowiedni dobór kursu do posiadanej już przez dziecko wiedzy oraz jego wieku. Oferta obejmuje kursy całoroczne (semestr letni i zimowy0, jak i kursy programowania prowadzone w ferie zimowe czy też kursy wakacyjne.

Młodzi Programiści.eu

Ich Telefon
792062690
Siedziba
ul. Zachodnia 2 53-644 Wrocław
Nip
8943058483
Regon
360416687
  • Młodzi Programiści.eu – wrocławska szkoła programowania dla dzieci