Przeskocz do treści

Psycholog dziecięcy w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław

Psycholog dziecięcy w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Nazywają się:
Psycholog dziecięcy w Klinice Zdrowego Umysłu Wrocław
Specjalizacja:
Wyciąg:

Wrocławska Klinika Zdrowego Umysłu to specjalistyczne centrum świadczące kompleksowe usługi z zakresu opieki psychologicznej i psychiatrycznej. Doświadczeni lekarze oraz terapeuci kompleksowo leczą szerokie spektrum zaburzeń, wśród których można wymienić problemy psychosomatyczne, dysfunkcje o podłożu nerwicowym, depresję czy choroby skórne wywołane czynnikiem psychicznym. Kuracji podlegają także zaburzenia seksualne, agresja i kłopoty z emocjami oraz choroba trzewna.

W Klinice Zdrowego Umysłu stosowane są najbardziej efektywne techniki lecznicze, takie jak indywidualna terapia poznawczo-behawioralna, terapia par nastawiona na nazywanie emocji i budowanie wzajemnego zrozumienia, a w przypadku terapii rodzinnej – zmienianie utrwalonych schematów myślowych.

Klinika oferuje również wsparcie dla najmłodszych. Psycholog dziecięcy pomoże w przypadku problemów powstających na poszczególnych etapach rozwoju młodego człowieka, upora się z lękiem separacyjnym oraz z trudnymi zachowaniami. Wesprze również rodziców wiedzą, która pomoże im lepiej rozumieć swoją pociechę. Więcej informacji o działalności centrum można znaleźć na jego stronie internetowej.

Ich Telefon:
530545002
Siedziba:
Ul. Stalowa 92a 53-440 Wrocław
Nip:
8971708697
Regon:
021409951