Spółka Tespol – dystrybutor elektronicznego sprzętu pomiarowego

Spółka Tespol – dystrybutor elektronicznego sprzętu pomiarowego
Specjalizacja
Wyciąg

Tespol to polska firma, która zajmuje się wytwarzaniem specjalistycznej aparatury kontrolno-pomiarowej, z której korzysta się w zaawansowanych systemach radiokomunikacyjnych. W szerokim asortymencie produktów znajdują się nadajniki RTV m.in. takich marek, jak: Rohde&Schwarz, Tektronix, Dewetron, NextSense, Select Fabricators, oscyloskopy i multimetry.

Oscyloskop Tektronix z oferty firmy Tespol

Tespol współpracuje z wieloma renomowanymi producentami sprzętu kontrolno-pomiarowego, zajmuje się dystrybucją i serwisem urządzeń. Przez wiele lat działalności firma dała się poznać jako profesjonalna jednostka zatrudniająca doświadczonych inżynierów, którzy zawsze rzetelnie podchodzą do powierzonych im zadań. Firma może pochwalić się stałą współpracą ze służbami ochrony państwa i jednostkami wojskowymi.

Multimetr z oferty firmy Tespol

Tespol dysponuje również kancelarią tajną oraz działem zajmującym się Ochroną Informacji Niejawnych. Dzięki koncesji MSWiA Tespol może współpracować z sektorem militarnym. Doskonałe wyposażenie i specjalistyczne zaplecze personalne pozwalają firmie na oferowanie swojego wsparcia technicznego. Tespol zajmuje się kalibracją aparatury pomiarowej oraz prowadzi szkolenia dla pracowników.

Tespol Sp. z o.o.

Ich Telefon
717836360
Siedziba
ul. Klecińska 125 54-413 Wrocław
Nip
8992410135
Regon
930513685
  • Spółka Tespol – dystrybutor elektronicznego sprzętu pomiarowego
  • Spółka Tespol – dystrybutor elektronicznego sprzętu pomiarowego